b_0_150_16777215_0_0_images_2023-2024_240325-a-strzempiol-finisaz_240325-a-strzempiol-finisaz-plakat-1000.jpg

Pracownia artystycznych technik cyfrowych PIXELOZA Mariusza Stryjeckiego serdecznie zapraszała 25 marca 2024 roku o godz. 17.30

na finisaż wystawy fotografii Andrzeja Strzempioła

„FOTOGRAFIA Z DUSZĄ/kami”

analogowo/cyfrowe

w Galerii MDK "Pod Akacją" w Lublinie, ul. B. Chrobrego 18.

Atrakcją wieczoru był występ Gabrieli Gajek z pracowni "Fabryka piosenki" Natalii Wilk oraz mini wystawa starych aparatów.