"Ilustracje do wierszy Józefa Czechowicza i Franciszki Arnsztajnowej" - WYSTAWA POKONKURSOWA

czech-plast-22-wyst-wyd
środa, 27 kwiecień 2022 - wtorek, 31 maj 2022
Grodzka 11
Strona WWW

WYSTAWA POKONKURSOWA

prac plastycznych nagrodzonych, wyróżnionych i zakwalifikowanych do ekspozycji w XXI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Ilustracje do wierszy Józefa Czechowicza i Franciszki Arnsztajnowej" pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty Teresy Misiuk.

Wernisaż wystawy: 27 kwietnia 2022r.

Galeria "Pod Akacją" i Galeria "Na Poddaszu", MDK "Pod Akacją" w Lublinie, ul. Grodzka 11.

Wystawa czynna do 31 maja 2022r.

Czytaj o konkursach >

ZDJĘCIA Z PODSUMOWANIA KONKURSU (109) [Fot. J. Nastaj] >