b_0_150_16777215_0_0_images_2021-2022_220608-09-dni-seniora_220606-10-dniseniora-intro.jpg

Wydarzenia w MDK "Pod Akacją" podczas X Lubelskich Dni Seniora 8 - 9 czerwca 2022r.

Ponad 200 różnego rodzaju wydarzeń czeka na najstarszych mieszkańców podczas tegorocznych X Lubelskich Dni Seniora, które odbędą się od 6 do 10 czerwca. Spotkania tematyczne, koncerty, wystawy, spektakle teatralne czy badania profilaktyczne, to tylko część propozycji zawartych w jubileuszowym programie.

W Młodzieżowym Domu Kultury "Pod Akacją" też chcemy być razem z Seniorami, organizujemy specjalnie z tej okazji wydarzenia:

8 czerwca 2022r. (środa)

• godz. 16.00 - Plenerowa akcja plastyczna dla Seniorów, dzieci i młodzieży z pracowni MDK, Międzypokoleniowe warsztaty z makramy, Szachy w ogrodzie.
  • godz. 16.30 - „Malowanie emocjami” - otwarcie wystawy twórczości plastycznej Seniorek z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Świdniku.

9 czerwca 2022r. (czwartek)

• godz. 17.00 - Koncert dedykowany Seniorom w wykonaniu dzieci i młodzieży z pracowni muzycznych MDK.

Zapraszamy do budynku MDK przy ul. B. Chrobrego 18 (LSM).

Program wydarzeń w formacie pdf

Pełne informacje i programy na stronie organizatora