b_0_150_16777215_0_0_images_2021-2022_220604-05-nockultury_220604-05-nockultury-pl-program-1400.jpg

Podczas NOCY KULTURY 4-5 czerwca 2022 MDK "Pod Akacją" zaprasza od godziny 18:00 do budynku przy Grodzkiej 11 na Starym Mieście.

WYSTAWY

• Godz. 18.00-23.00 - "NIEcodzienność" - zdjęcia z Pracowni Fotografii Artystycznej i Użytkowej pod kierunkiem Anny Borowskiej - Wyjątkowe miejsca, nieznane zakątki miasta, przedmioty, które obdarzamy naszą uwagą a czasem  uczuciem i chwile, które przemijają szybciej niż się spodziewamy... To wszystko znajdziecie w kadrach wykreowanych przez młodych autorów: Antonię Fit, Julię Piskorz, IgoraGrusiewicza, AnnęStarek, Maję Kotarską, Karolinę Osuch, Franciszka Kępkę, Andrzeja Strzempioła, Adriana Tarnowskiego, Paulinę Krupkę i Konstantego Domańskiego (Galeria "Pod Akacją", patio i korytarze MDK)
  • Godz. 18.00-23.00 - "Lubelskie historie" - Wystawa Fotograficzna uczestników z Pracowni Fotografii Tradycyjnej i Cyfrowej pod kierunkiem Anny Asyngier-Kozieł (korytarze MDK)
  • "Mozaikowy Lublin" - Instalacja fotograficzna - panorama w formie mozaiki autorstwa Adriana Tarnowskiego z Pracowni Fotografii Artystycznej i Użytkowej pod kierunkiem Anny Borowskiej (panorama złożona jest z 3200 zdjęć wykonanych w Lublinie (całość zawiera 38 000 zdjęć) (na budynku MDK od strony ul. Grodzkiej)
  • zapraszamy również do oglądania Wystawy Sztuki Dziecięcej z MDK "Pod Akacją" "Kolorowa mapa marzeń" w Restauracji Qulturalna - naprzeciwko MDK, przy Grodzkiej 26

KONCERT

• Godz. 18.00-20.30 - Koncert Zespołu Gitarowego "Milonga" oraz gitarzystów i wokalistów z Pracowni Muzycznych MDK "Pod Akacją" pod kierunkiem Piotra Tesarowicza i Natalii Wilk. Recital gitarowy Krzysztofa Dawidowicza z Zespołu Gitarowego "Milonga".

WARSZTATY PLASTYCZNE

SZACHY

• Godz.18.00-20.00 - "Ogródek Szachowy - Szachowa partyjka" - partie szachów rozgrywane przez Nauczycieli Centrum Edukacji Szachowej: Magdaleny Mąki-Polkowskiej i Zofii Ciechocińskiej-Miećko (Podwórko przy Zaułku Panasa)

SPEKTAKLE TEATRU PANOPTICUM