Balans 2021 - ilustracja artykułu, tancerki

ORGANIZATORZY:

• Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie,
  • Centrum Kultury w Lublinie
  • oraz Partner Spotkań: Rada Rodziców Młodzieżowego Domu Kultury „Pod Akacją” w Lublinie

zapraszają na Ogólnopolskie Spotkania z Tańcem w Lublinie "BALANS" 2021

Balans - banner

Tegoroczna edycja Spotkań odbędzie się w formie ONLINE.

• 06.06.2021r. (niedziela) – ogłoszenie wyników oraz wirtualna gala taneczna, podczas której prezentowane będą nagrania laureatów konkursu,
  • 01.06.2021r. (wtorek) - na kanale Spotkań opublikowane zostaną prezentacje wszystkich zgłoszonych zespołów w kategoriach tanecznych.

Termin zgłoszeń upływa 17.05.2021r.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Spotkań oraz z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych i wykorzystania wizerunku:

REGULAMIN oraz informacje dot. przetwarzania danych osobowych i wykorzystania wizerunku (plik pdf)

KARTA ZGŁOSZENIA

Zapraszamy do śledzenia informacji na temat Spotkań na naszej stronie internetowej oraz na fanpage'u "BALANSU" na Facebooku.

Zapraszamy do udziału!

ORGANIZATORZY:

MDK logo i napis CKlogotyp 100

PARTNER SPOTKAŃ:

Rada Rodziców MDK logo i napis

PATRONAT HONOROWY:

Patronat honorowy Prezydent Miasta Lublin Krzysztof Żuk (logo)

PATRONATY MEDIALNE:

Balans 2021 - patronaty medialne (logotypy)

Projekt Przestrzenie Sztuki jest finansowany ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, realizowany przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego. Lokalnym Operatorem projektu jest Centrum Kultury w Lublinie.

Finansowanie i realizacja - logotypy