Poznaliśmy wreszcie wyniki Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego "Dzieła Mistrzów Inspiracją Współczesnej Fotografii" organizowanego przez Dzielnicowy Dom Kultury "Bronowice" w Lublinie - mamy sukcesy!

I i II nagrodę zdobył Adrian Tarnowski (17 lat) za zdjęcia pt. "Monolog" i "Scenka intymna na Krakowskim Przedmieściu" inspirowane obrazami: "Sztuka konwersacji" René Magritte i "Scena intymna w cyrku" Marca Chagalla.

2 wyróżnienia otrzymali:

• Majka Górska (17 lat) za "Zabezpieczonych przed spadaniem" - inspiracja obrazem "Spadanie" René Magritte,
  • Franek Kępka (13 lat) za zdjęcie "Niech gra muzyka" (Tamara Łempicka "La musicienne").

Ponadto do udziału w wystawie pokonkursowej zakwalifikowano pracę Mai Kotarskiej inspirowaną autoportretem Fridy Kahlo oraz kolejną fotografię Franka Kępki, który tym razem zainspirował się "Koncertem" Caravaggio.

Wszyscy Laureaci to uczestnicy zajęć w Pracowni fotograficznej p. Anny Borowskiej.

Gratulujemy!

Wyniki konkursu na stronie DDK "Bronowice"