b_0_150_16777215_0_0_images_2023-2024_231208-przy-wigilijnym-stole-qulturalna_231208-przy-wigilijnym-stole-plakat-800.jpg

8 grudnia 2023r. odbyło się uroczyste otwarcie zbiorowej wystawy uczestników zajęć w pracowniach plastycznych Młodzieżowego Domu Kultury "Pod Akacją" w Lublinie

"Przy wigilijnym stole"

Na gościnnej scenie Restauracji QULTURALNA (ul. Grodzka 26) wystąpili aktorzy Teatru NOTOCO Supełki z programem "Moje Boże Narodzenia", do którego recytacje przygotowała Monika Nitkiewicz–Mitrut, muzykę -  Piotr Tesarowicz.

Uczestnicy wystawy otrzymali upominki od Rady Rodziców MDK, a imprezę poprowadziła Renata Adamczewska z Pracowni imprez MDK.

Fot. Andrzej Strzempioł - WIĘCEJ ZDJĘĆ >

Qulturalna - logo