"Przebudzenie" - wystawa Nikoli Żak

200214-nikola-intro
piątek, 14 luty 2020 18:00 - 19:00
MDK "Pod Akacją" w Lublinie, Grodzka 11

Pracownia malarstwa i rysunku MDK "Pod Akacją" pod kierunkiem Iwonny Jedlińskiej zaprasza na wystawę prac

Nikoli Żak pt.

"Przebudzenie"

Na zajęcia do MDK "Pod Akacją" uczęszczam od 9 lat i przez ten czas stał się on dla mnie drugim domem (...).

Do stworzenia tej wystawy zainspirowały mnie obecne wydarzenia związane z globalnym ociepleniem. Nie jestem w stanie opisać, jakie emocje wzudza we mnie myśl, że mogę nie mieć okazji wychować własnych dzieci i wnuków przez szkodliwą działalność człowieka. Sama jestem wegetarianką i chciałabym, żeby ludzie mieli większą świadomość dotyczącą konsekwencji coraz szybszego rozwoju technologicznego i gospodarczego.

Nikola Żak

"Przebudzenie" - wystawa Nikoli Żak

Wernisaż: 14 lutego 2020r., godz. 18.00
Galeria "Na Poddaszu",
MDK "Pod Akacją" w Lublinie,
ul. Grodzka 11.

Część artystyczna: Zespół Gitarowy "Milonga" pod kierunkiem Piotra Tesarowicza.

mt_ignore:Galeria "Na Poddaszu" - logo

Wspierane przez iCagenda