"Geometrycznie" - wystawa malarstwa Elwiry Wasak

piątek, 18 sierpień 2023 17:00 - 18:30
Galeria "Pod Akacją", Lublin, Grodzka 11
Strona WWW

Zapraszamy na wystawę malarstwa Elwiry Wasak pt. "Geometrycznie" do Galerii "Pod Akacją".

Autorka jest członkinią Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych od 1984 roku, gdzie przez około 20 lat działała społecznie na rzecz upowszechniania kultury plastycznej.

Od 1995 r. należy do Związku Polskich Artystów Plastyków. Uprawia malarstwo sztalugowe (olej, akryl, pastel, techniki własne) i rysunek. Wystawia od 1980 r. Kilkadziesiąt wystaw indywidualnych i zbiorowych. Prace kolekcjach prywatnych w Polsce i za granicą oraz w zbiorach Muzeum Kresów w Lubaczowie.

Więcej o Autorce na stronie TPSP

Wernisaż wystawy: 18 sierpnia 2023r. (piątek), godzina 17:00, Galeria "Pod Akacją", Grodzka 11.

Wspierane przez iCagenda