"Dotyk światła" - wystawa fotografii

piątek, 14 kwiecień 2023 18:00 - 19:00
Qulturalna, Grodzka 26
Strona WWW

W piątek 14 kwietnia 2023r. o godzinie 18:00 w Restauracji Qulturalna przy Grodzkiej 26 na Starym Mieście w Lublinie odbył się wernisaż wystawy fotograficznej

"Dotyk światła"

Więcej zdjęć w albumie >

Autorzy prac to uczestnicy Pracowni fotografii artystycznej i użytkowej z Młodzieżowego Domu Kultury „Pod Akacją” w Lublinie pod kierunkiem Anny Borowskiej.

Wystawa "DOTYK ŚWIATŁA" jest próbą odnalezienia - za pośrednictwem światła i środków wyrazu fotografii - drogi do własnego widzenia świata, dania upustu przeżyciom, które wynikają z kontaktu z naturą, drugim człowiekiem,  miastem...

Autorzy prezentowanych prac:

• Andrzej STRZEMPIOŁ
  • Julia PISKORZ
  • Pola RYBAK
  • Konstanty DOMAŃSKI
  • Paulina KRUPKA
  • Anna STAREK
  • Maja KOTARSKA
  • Antonina FIT
  • Igor GRUSIEWICZ
  • Franciszek KĘPKA
  • Magda KOTOWSKA
  • Adrian TARNOWSKI
  • Zofia STRÓŻYŃSKA

Część artystyczną wernisażu zapewnił swym solowym występem Krzysztof Dawidowicz, gitarzysta z Zespołu gitarowego "Milonga" działający w MDK "Pod Akacją" pod kierunkiem Piotra Tesarowicza.

Po raz kolejny Qulturalna użyczyła nam swych przestrzeni, wcześniej były to wystawy:

"Kolorowa mapa marzeń"

"Zima z marzeń"