ARTYSTYCZNA "PODRÓŻ"

piątek, 17 luty 2023 17:00 - 18:30
Galeria "Pod Akacją", MDK, Grodzka 11
Strona WWW

Autorką wystawy jest Marcelina Chudziak, uczennica ósmej klasy Międzynarodowej Szkoły Podstawowej Paderewski w Lublinie.

Wystawa została zrealizowana pod kierunkiem Pani Marty Kidyby.

Tytułowa "Podróż" jest przygodą po świecie twórczości młodej artystki. Prace obejmują różne etapy jej życia, poruszając tym samym trudną, jednakże dorosłą tematykę i problematykę życia młodych ludzi. Wystawa przedstawia prace graficzne oraz podobrazia malowane akrylami. Młoda artystka, inspirowała się kulturą Japonii i mangi, eksperymentuje plamą barwną, wyraża emocje i nie boi się trudnych przedstawień. To osoba ambitna, otwarta na świat i pełna pomysłów na nowe dzieła.

Marta Kidyba

Wernisaż: 17.02.2023r., godz. 17:00, Galeria "Pod Akacją", ul. Grodzka 11.

Wystawa czynna: 17.02 - 15.03.2023r.

Wspierane przez iCagenda