"Obrazy wyśnione" Weroniki Gajek

200924-obrazy-wysnione-intro
czwartek, 24 wrzesień 2020 17:00 - 18:00
MDK "Pod Akacją", Grodzka 11

Pracownia fotograficzna MDK "Pod Akacją" pod kierunkiem p. Anny Borowskiej zaprasza na wernisaż

wystawy fotografii Weroniki Gajek pt.

"Obrazy wyśnione"

Galeria "Pod Akacją", ul. Grodzka 11, czwartek 24 września 2020r., godz. 17.00.

Weronika Gajek to tegoroczna maturzystka w Zespole Szkół Plastycznych im. C. K. Norwida w Lublinie na specjalizacji projektowanie graficzne. Swoją przygodę z fotografią rozpoczęła w pracowni fotograficznej MDK "Pod Akacją" pod kierunkiem Anny Borowskiej, w której działa do dziś. Jest laureatką wielu konkursów o randze międzynarodowej i ogólnopolskiej. W ostatnich latach zdobyła m.in drugie miejsce na VI Międzynarodowym Biennale Fotografii Szkół Plastycznych "My młodzi", wyróżnienie w XI Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym "Dzieła Mistrzów Inspiracją Współczesnej Fotografii", III miejsce w X Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym "Światło wieczorową porą" oraz II nagrodę  w XX Regionalnym Konkursie Fotograficznym I Ogólnopolskie Biennale Fotograficzne "Moja Mała Ojczyzna". Trzykrotnie została Stypendystką Marszałka Województwa Lubelskiego za osiągnięcia w dziedzinie fotografii oraz Stypendystką Prezydenta Miasta Lublin za osiągnięcia w konkursach o randze międzynarodowej i ogólnopolskiej.

Wspierane przez iCagenda