b_0_150_16777215_0_0_images_warsztaty_rodzina-i-ja-w-mdk_soboty-w-mdk-intro.jpg

"RODZINA I JA W MDK" - SOBOTNIE WARSZTATY dla dzieci i rodzin.

Zapraszamy rodziców lub dziadków i dzieci w wieku 5 - 8 lat na bezpłatne warsztaty integracyjne w pracowniach Młodzieżowego Domu Kultury "Pod Akacją" przy ul. Grodzkiej 11 i ul. B. Chrobrego 18.

Zapisy:

• osobiście w sekretariacie (Grodzka 11),
  • telefonicznie: 81 53 227 40,
  • pocztą e-mail: poczta (znak @) mdk.lublin.eu
  • lub przez stronę KONTAKT >

W PROGRAMIE:

• 18 listopada 2017r.

BARWY SZTUKI - Zabawy integracyjne z wykorzystaniem elementów tańca, teatru i fotografii. Uczestnicy warsztatów przeniosą się w świat baśni z wykorzystaniem utworów muzycznych, scenografii teatralnej, układów tanecznych oraz odgrywanie scen z udziałem baśniowych bohaterów (ul. B. Chrobrego 18 godz. 10.00 - 12.00, sala nr 6)

• 2 grudnia 2017r. - zmiana terminu: 16 grudnia 2017r.

ANIOŁY Z MASY SOLNEJ - Dzieci i rodzice będą wspólnie wyrabiać masę solną, uformują z niej świąteczne anioły, które udekorują według własnych pomysłów (ul. Grodzka 11, godz. 12.00 - 14.00, sala nr 8)
ZWYCZAJE ŚWIĄTECZNE W NIEMCZECH - BOŻE NARODZENIE - Uczestnicy warsztatów poznają historię drzewka świątecznego, kolędy "Cicha noc" oraz zwyczaje związane z Mikołajem (ul. Grodzka 11, godz. 12.00 - 14.00, sala nr 2)

• 20 stycznia 2018r.

SMACZNE OBRAZY - Kulinarne "dzieła sztuki" zostaną przygotowane, upieczone i sfotografowane przez uczestników warsztatów (ul. Grodzka 11, godz. 10.00 - 12.00, sala nr 8)

CZAS SPĘDZONY W KRĘGU SZTUKI PRZYSPORZY WSZYSTKIM RADOŚCI ZE WSPÓLNEGO DZIAŁANIA I DOSTARCZY ARTYSTYCZNYCH DOŚWIADCZEŃ!

ZAPISY TRWAJĄ