Ferie 2024 w MDK "Pod Akacją" - banner

Zimowe warsztaty artystyczne w Młodzieżowym Domu Kultury "Pod Akacją" w Lublinie

29.01. 2024 r. - 09.02.2024 r.

Poniedziałek, 29 stycznia 2024 - "BAŚNIOWE OPOWIEŚCI KREDKĄ I FARBĄ MALOWANE" (Natalia Wilk, Jakub Nastaj)

Wtorek, 30 stycznia 2024 - ZABAWY RUCHOWE (TENIS STOŁOWY) I GRY PLANSZOWE (Mariusz Kukuryk, Jakub Nastaj)

Piątek. 2 lutego 2024 - FILCOWE OBRAZKI (Maria Świstek-Duda, Katarzyna Ziemian-Drewniak)

Poniedziałek, 5 lutego 2024 - W KARNAWAŁOWYM STYLU - BAŚNIOWE MASKI (Agata Fijewska-Pajdowska, Izabela Urban),