"Wakacje Pod Akacją - Bawmy się razem"

wakacje-pod-akacja-23-intro
Imprezy
poniedziałek, 26 czerwiec 2023 - piątek, 14 lipiec 2023
MDK "Pod Akacją" w Lublinie, ul. B. Chrobrego 18
Strona WWW

"Wakacje Pod Akacją - Bawmy się razem"

półkolonie dla dzieci w Młodzieżowym Domu Kultury "Pod Akacją" w Lublinie.

Terminy półkolonii "Wakacje Pod Akacją  - Bawmy się razem":

• I turnus: 26 czerwca - 30 czerwca 2023r. w godzinach 8.30 - 15.30
  • II turnus: 3 lipca - 7 lipca 2023r. w godzinach 8.30 - 15.30
  • III turnus: 10 lipca - 14 lipca 2023r. w godzinach 8.30 - 15.30

Miejsce:

• Młodzieżowy Dom Kultury "Pod Akacją" w Lublinie, ul. B. Chrobrego 18

Zapisy:

Pozostałe informacje:

• 14.06.2023r., godz. 15.00 na stronie internetowej www.mdk.lublin.pl zostaną umieszczone listy uczestników przyjętych oraz rezerwowych
  • od 15.06.2023 r. do 20.06.2023r. należy dostarczyć do sekretariatu MDK wypełnioną klauzulę zgody i kartę uczestnika półkolonii (druki dostępne na stronie internetowej www.mdk.lublin.pl) wraz z dowodem dokonania wpłaty
  • do 19.06.2023r. prosimy dokonać wpłaty w kwocie 400 zł przelewem na konto:
    Młodzieżowy Dom Kultury "Pod Akacją", ul. Grodzka 11, 20-112 Lublin
    Bank PEKAO S.A. V O/Lublin: 47 1240 1503 1111 0010 0148 3432
    z dopiskiem: WPŁATA NA PÓŁKOLONIE WAKACJE POD AKACJĄ - BAWMY SIĘ RAZEM wraz z IMIENIEM i NAZWISKIEM uczestnika oraz wybranym turnusem (I TURNUS, II TURNUS, III TURNUS)
  • W dniu rozpoczęcia każdego turnusu rodzic/opiekun prawny zobowiązany jest dostarczyć upoważnienie do odbioru dziecka (druk dostępny na stronie internetowej www.mdk.lublin.pl)
  • Otrzymanie faktury za półkolonie jest możliwe po wypełnieniu specjalnego druku (dostępnego na stronie internetowej www.mdk.lublin.pl) i złożeniu w sekretariacie placówki
  • Informujemy, że zwrot opłaty za półkolonie jest możliwy wyłącznie po zgłoszeniu rezygnacji z udziału w dniu rozpoczęcia turnusu do godz. 9.00. Zwrotów cząstkowych nie prowadzimy.

Dane teleadresowe placówki:

Młodzieżowy Dom Kultury "Pod Akacją"
20-112 Lublin, ul. Grodzka 11
tel. 81 53 227 40

Zapoznaj się:

Regulamin Uczestnika Wakacji Pod Akacją

Klauzula informacyjna dla rodziców, opiekunów i uczestników

Do pobrania:

Karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku

Zgoda na przetwarzanie wizerunku uczestnika

Upoważnienie do odbioru dziecka z półkolonii

Polecenie wystawienia faktury

PROGRAM PÓŁKOLONII "Wakacje Pod Akacją - Bawmy się razem"

Młodzieżowy Dom Kultury "Pod Akacją" w Lublinie
ul. B. Chrobrego 18
godz. 8.30 – 15.30
od poniedziałku do piątku

I TURNUS

26 czerwca – 30 czerwca 2023r.

26 czerwca 2023 r. (poniedziałek)

• Warsztaty plastyczne "Oprawiamy nasze marzenia". Rekreacja w plenerze. Obiad.

27 czerwca 2023r. (wtorek)

• Warsztaty psychologiczno-integracyjne. Obiad.

28 czerwca 2023r. (środa)

• Wycieczka do Centrum Lotniczego EXIN Air w Świdniku (pogadanka o lotnictwie, kokpit pilotów Airbus A 320, symulator kabiny pasażerskiej, zajęcia plastyczne w plenerze). Obiad.

29 czerwca 2023r. (czwartek)

• Warsztaty plastyczne "Szyjemy ulubione owoce". Integracyjne zabawy w ogrodzie. Warsztaty cyrkowe. Obiad.

30 czerwca 2023r. (piątek)

• Wycieczka do ośrodka LEŚNA RYBA w Starej Jedlance: park linowy, gry i zabawy rekreacyjne w plenerze. Obiad.

II TURNUS

3 lipca – 7 lipca 2023r.

3 lipca 2023r. (poniedziałek)

4 lipca 2023r. (wtorek)

5 lipca 2023r. (środa)

6 lipca 2023r. (czwartek)

• Warsztaty plastyczne "Szyjemy ulubione owoce". Gry i zabawy integracyjne w ogrodzie. Warsztaty cyrkowe. Obiad.

7 lipca 2023r. (piątek)

III TURNUS

10 lipca – 14 lipca 2023r.

10 lipca 2023r. (poniedziałek)

11 lipca 2023r. (wtorek)

12 lipca 2023r. (środa)

13 lipca 2023r. (czwartek)

• Warsztaty plastyczne "Szyjemy ulubione owoce". Gry i zabawy integracyjne w ogrodzie. Warsztaty cyrkowe.Obiad.

14 lipca 2023r. (piątek)

ZAPRASZAMY!

Pobierz program półkolonii (pdf)

Wspierane przez iCagenda