© Michalina Zyga

Przedstawiamy wyniki tegorocznej edycji Konkursu Plastycznego, Fotograficznego i Literackiego "Klasztor w sercu miasta".

Komisja w składzie:

• o. Krzysztof Modras - przeor Klasztoru o.o. Dominikanów w Lublinie

• dr hab. Barbara Niścior – Pracownia Malarstwa i Rysunku, Wydział Artystyczny Instytut Sztuk Pięknych UMCS w Lublinie

• dr hab. Lech Giemza – polonista, Katedra Literatury Współczesnej KUL w Lublinie

• Jakub Nastaj - plastyk, fotograf MDK "Pod Akacją" w Lublinie

• Renata Adamczewska – sekretarz, pracownia imprez MDK "Pod Akacją" w Lublinie

po uważnym obejrzeniu 27 prac plastycznych, 34 prac fotograficznych oraz po przeczytaniu 2 prac literackich postanowiła przyznać 11 rownorzędnych nagród, 4 wyróżnienia oraz 12 kwalifikacji do wystawy w kategorii plastycznej, 4 równorzędne nagrody, 2 wyróżnienia i jeden udział w wystawie w kategorii fotograficznej oraz 1 nagrodę i 1 wyróznienie w kategorii literackiej konkursu.

Protokół

Podsumowanie Konkursu, wręczenie nagród, wyróżnień i podziękowań oraz otwarcie wystawy pokonkursowej odbędzie się 13 września 2022r. o godz. 16:30 w Bazylice Ojców Dominikanów w Lublinie, ulica Złota 9.