b_0_150_16777215_0_0_images_2021-2022_220508-horror-licealny_220508-horror-licealny-intro.jpg

Dnia 7 czerwca 2022 roku odbyła się warszawska premiera spektaklu "Horror licealny" w Teatrze Scena Współczesna w Warszawie z udziałem samego autora tej sztuki i wielu znamienitych gości z kręgu teatru, kultury i mediów warszawskich. Spektakl prezentowany był wyłącznie dla widzów na zaproszenia, stąd na widowni wielu warszawskich aktorów, reżyserów, dziennikarzy i ludzi polityki.

Dla młodych aktorów Teatru Panopticum było to wydarzenie trochę stresujące ale z pełną satysfakcją można powiedzieć, że na scenie poradzili sobie znakomicie i zagrali jak zawodowcy.

Zamieszczamy trochę zdjęć i odsyłacze do felietonów oraz innych medialnych relacji z tego wydarzenia.

[Fot. © Teatr Panopticum]

"O pożytkach z młodzieżowego teatru" - felieton Michała Szułdrzyńskiego na łamach "Przewodnika katolickiego" (pdf, nowe okno)

Wpis na Facebooku od Teatru Scena Współczesna

Artykuł na rp.pl (Rzeczpospolita) autorstwa Mariusza Cieślika