12 i 13 maja w MDK "Pod Akacją" w Lublinie odbyły się eliminacje 55. Wojewódzkiego Turnieju Poezji Dziecięcej pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty Teresy Misiuk.

[Fot. Edyta Madej, 38 zdjęć]

Komisja w składzie:

• Roma Drozdówna - aktorka Teatru im. Hansa Christiana Andersena w Lublinie,
  • Kinga Matusiak-Lasecka - aktorka Teatru im. Hansa Christiana Andersena w Lublinie,
  • Edyta Madej - sekretarz, MDK "Pod Akacją" w Lublinie

po obejrzeniu występów 69 recytatorów ze szkół podstawowych województwa lubelskiego postanowiła zakwalifikować do Koncertu Laureatów, a tym samym przyznać równorzędne nagrody 10 uczestnikom. Komisja przyznała również 15 wyróżnień:

Protokół

Koncert Laureatów 55. Wojewódzkiego Turnieju Poezji Dziecięcej odbędzie się 11 czerwca 2022 r. o godz. 10:00 w Młodzieżowym Domu Kultury "Pod Akacją" w Lublinie przy ul. Bolesława Chrobrego 18.

Podczas Koncertu zostaną wręczone nagrody i wyróżnienia dla Laureatów oraz podziękowania dla nauczycieli. Laureatów prosimy o przybycie na godzinę 9.30.

Prosimy o wysłanie potwierdzenia udziału w Koncercie Laureatów na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 6 czerwca 2022 r.

Logo Lubelskiego Kuratora Oświaty