b_0_150_16777215_0_0_images_2021-2022_210927-65-lecie-mdk_65-mdk-art-chiwum-wyd.jpg

"ART-chiwum" - retrospektywna wystawa prac plastycznych uczestników zajęć w Pracowni malarstwa i rysunku p. Iwonny Jedlińskiej.

W Galerii "Na Poddaszu" można podziwiać prace uczestników zajęć w Pracowni malarstwa i rysunku p. Iwonny Jedlińskiej powstałe na przestrzeni wielu lat.

Pani Iwonna odsłania archiwa swojej niezwykłej pracowni przy okazji Jubileuszu 65-lecia MDK "Pod Akacją". Piękne prace wychowanków p. Iwonki i niepowtarzalny klimat pracowni i galerii - jest to niepowtrarzalna okazja, żeby nie tylko obcować ze sztuką, ale zapragnąć samemu być jej twórcą.

Na wystawie znalazły się również gromadzone przez lata przez p. Iwonnę katalogi wystaw prac plastycznych wykonane przez p. Jakuba Nastaja.