b_0_150_16777215_0_0_images_2021-2022_210927-65-lecie-mdk_plastyka_210930-wystawa-pokonkursowa-plakat.jpg

Czwartek 30 września 2021r. to Dzień plastyki podczas Jubileuszowego Tygodnia z Kulturą w MDK "Pod Akacją" w Lublinie (czytaj o pracowniach plastycznych ).

To również czas podsumowania okolicznościowego Konkursu Plastycznego zorganizowanego z okazji urodzin MDK dla naszych uczestników zajęć i wernisażu pokonkursowej wystawy prac plastycznych i fotograficznych:

Galeria "Pod Akacją" w budynku MDK przy Grodzkiej 11 i galeria w holu MDK przy B. Chrobrego 18, godz. 17.00.

W programie ogłoszenie werdyktu i wręczenie dyplomów oraz upominków ufundowanych przez Radę Rodziców MDK "Pod Akacją" (DZIĘKUJEMY!).

Konkurs zakończony, oto zdjęcia z dwóch równoległych uroczystości w naszych budynkach przy ul. Grodzkiej 11 i ul. B. Chrobrego 18:

Piękne prace konkursowe naszych uczestników (w Galerii "Pod Akacją" przy Grodzkiej 11):

Imprezę poprowadziła p. Renata Adamczewska. Wręczone zostały dyplomy i pamiątkowe upominki - gratulujemy wszystkim artystom!

Dzieci z Pracowni sztuki kulinarnej MDK pod czujnym okiem p. Jolanty Palusińskiej przygotowały ciasto czekoladowe i tort na dzisiejszą uroczystość

Tortem częstowała p. Jolanta Palusińska

Fot. J. Nastaj

Jeszcze kilka zdjęć autorstwa Antosi Fit (Pracownia fotografii artystycznej i użytkowej p. Anny Borowskiej):

Podsumowanie Konkursu przy B. Chrobrego 18 - zdjęcia i filmik dzięki p. Mariuszowi Stryjeckiemu (Pracownia artystycznych technik cyfrowych MDK):

Zdjęcia wykonane przez Magdalenę Gromysz i Isabelę Wojczal z Pracowni fotografii tradycyjnej i cyfrowej pod kier. p. Anny Asyngier-Kozieł: