b_0_150_16777215_0_0_images_2019-2020_200620-tpd_tpd-online-intro.jpg

• Katarzyna Grudzień - instruktor teatralny, "Dom Chemika" w Puławach,
  • Michał Zgiet - aktor, pracownik Kompani "Teatr", Centrum Kultury w Lublinie,
  • Edyta Madej - sekretarz, MDK "Pod Akacją" w Lublinie

po obejrzeniu 105 nadesłanych nagrań audio-video w dniu 20 maja 2021 r. postanowiła zakwalifikować do Koncertu Laureatów, a tym samym przyznać równorzędne nagrody 10 uczestnikom oraz wyróżniła 14 recytatorów.

Wyniki 54 Wojewódzkiego Turnieju Poezji Dziecięcej

Koncert Laureatów 54. Wojewódzkiego Turnieju Poezji Dziecięcej odbędzie się 12 czerwca 2021 r. o godz. 11:00 w Młodzieżowym Domu Kultury "Pod Akacją" w Lublinie przy ul. Bolesława Chrobrego 18.

Ze względu na panujący w Polsce stan epidemii zapraszamy tylko Laureatów z jedną osobą towarzyszącą.

Wytyczne dla uczestników imprez oraz ich rodziców i opiekunów obowiązujące w Młodzieżowym Domu Kultury

Osoby wyróżnione zapraszamy po odbiór dyplomów i nagród do MDK "Pod Akacją" przy ul. Grodzkiej 11 od 15 czerwca 2021 r., po wczesniejszym ustaleniu z Pracownią Imprez, tel.81 5322740.

Laureatów prosimy o wysłanie potwierdzenia udziału w Koncercie Laureatów na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 8 czerwca 2021 r.