b_0_150_16777215_0_0_images_2020-2021_210527-28-wojewodzki-przeglad-teatrow_tk21-wpt-intro.jpg

Zapraszamy do udziału w konkursach - Wojewódzkim Przeglądzie Teatrów oraz 54. Wojewódzkim Turnieju Poezji Dziecięcej.

Na zgłoszenia do Przeglądu Teatrów czekamy do 10 maja 2021r., przegląd odbędzie się w dniach 27 maja (kategoria dziecięca) i 28 maja (kategoria młodzieżowa).

Szczegółowy regulamin Wojewódzkiego Przeglądu Teatrów w zakładce "Konkursy"

Recytatorzy chętni do udziału w Turnieju Poezji Dziecięcej proszeni są o przesłanie zgłoszeń do 30 kwietnia 2021r.

Szczegółowy regulamin 54. Wojewódzkiego Turnieju Poezji Dziecięcej w zakładce "Konkursy"

Konkursy odbywają się pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty Teresy Misiuk.

Lubelski Kurator Oświaty - logo