Spośród 90 nadesłanych recytacji Jury wyłoniło 12 laureatów przyznając im równorzędne nagrody oraz wyróżniło 20 uczestników konkursu.

Koncert Laureatów 53 Wojewódzkiego Turnieju Poezji Dziecięcej odbędzie się 20 czerwca 2020 r. o godz. 11: 00 w Młodzieżowym Domu Kultury „Pod Akacją” w Lublinie przy ul. Bolesława Chrobrego 18.

Wyniki 53 Wojewódzkiego Turnieju Poezji Dziecięcej

Ze względu na panujący w Polsce stan epidemii zapraszamy tylko Laureatów z jedną osobą towarzyszącą.

Osobom wyróżnionym dyplomy zostaną wysłane drogą elektroniczną.

Wytyczne dla uczestników imprez oraz ich rodziców i opiekunów obowiązujące w Młodzieżowym Domu Kultury

„Pod Akacją” w Lublinie

Laureatów prosimy o wysłanie  potwierdzenia udziału w Koncercie Laureatów na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 18 czerwca 2020 r.