b_0_150_16777215_0_0_images_2017-2018_180126-buziaki_180126-buziaki-plakat.jpg

Teatr "Panopticum" Młodzieżowego Domu Kultury "Pod Akacją" w Lublinie zaprasza na premierę spektaklu "Buziaki"!

Odbędzie się ona w piątek, 26 stycznia 2018 r. o godz. 17:00 w nowej sali koncertowej Szkoly Muzycznej im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie, ul. Narutowicza 32a.

Scenariusz: praca zespołowa
Reżyseria: Mieczysław Wojtas
Współpraca reżyserska: Oskar Rybaczek
Muzyka i przygotowanie wokalne: Piotr Tesarowicz

Występują: Rozalia Sawa, Agata Piątek, Oskar Rybaczek, Jakub Wyszomirski, Łucja Paszkowska, Maja Kalbarczyk, Michalina Puła, Marcin Lisowski, Mikołaj Janek

"BUZIAKI" - Nieco eksperymentalna opowieść o buncie dzieci przeciw dorosłym, o zmieniającym się świecie, rodzicielstwie, miłości i muzyce... Podjęte w spektaklu problemy widziane są z perspektywy dzieci porozumiewających się językiem ludzi dorosłych, ujęte w niekonwencjonalny kształt teatralny.

Scenariusz przedstawienia powstał na podstawie dramatu współczesnego szwajcarskiego dramaturga Camille Rebetez pt. "Strajk Buziaków" i tekstów własnych.

Wstęp wolny!