Gratulacje dla naszych młodych artystek, które zdobyły laury na 3. Międzynarodowej Wystawie Artystycznej Małego Formatu Mini restART w Serbii!

Vlada Gavukchian (13 lat) zdobyła 1 Nagrodę w III kategorii wiekowej (11-14 lat). Vlada uczęszcza na zajęcia do Pracowni malarstwa, rysunku i witrażu pod kierunkiem Agaty Fijewskiej-Pajdowskiej.

Fragment pracy Vlady Gavukchian wykorzystano również na bannerze reklamującym wystawę pokonkursową, której otwarcie zapowiedziano na 30 października 2021r.

Mini restART - banner

Wyróżnienie w tej samej kategorii wiekowej zdobyła Maria Krzemińska (13 lat) z Pracowni plastycznej z elementami historii sztuki pod kierunkiem Kamili Śpiewli-Kasperek.