Adeptki sztuki z Pracowni malarstwa i rysunku MDK "Pod Akacją" w Lublinie pod kierunkiem Iwonny Jedlińskiej wzięły udział w XLII Międzynarodowych Spotkaniach Artystycznych dla Dzieci i Młodzieży "Moja Przygoda w Muzeum" w Toruniu. Oto rezultaty:

• Monika Gawron (18 lat) otrzymała Nagrodę Prezydenta Miasta Torunia za obraz „Muzeum Kopernika”

Prace pięciu innych artystek zakwalifikowały się do wystawy pokonkursowej:

• Lena Piróg (13 lat) - „Marc Chagall w Lublinie”„Okiem Anioła”
  • Barbara Pawelec (13 lat) - „Anioł muzyki”
  • Weronika Wiśniewska (18 lat) - „Anioł architektury”
  • Nikola Żak (18 lat) - „Czuły A. Muchy”
  • Amelia Filozof (18 lat) - „Kościół farny św. Michała Archanioła w Lublinie”„Wieża ciśnień w Lublinie”

Nagrodzona została również Pani Iwonna Jedlińska.

GRATULUJEMY!

UWAGA!

14 września ruszył Plebiscyt Publiczności na ulubioną pracę plastyczną 42 edycji „Mojej Przygody w Muzeum”, zakwalifikowaną na wystawę pokonkursową.

Głosowanie potrwa do 31 października. Wyniki zostaną ogłoszone we wtorek, 3 listopada 2021 r., o godz. 12.00 na stronie Spotkań na Facebooku - "Moja Przygoda w Muzeum".

Zapraszamy wszystkich do oddania swojego głosu na stronie internetowej pod tym linkiem