Zespół Gitarowy MILONGA

W dniu 18.12.2020 roku ogłoszono werdykt Jury XII. Ogólnopolskiego Konkursu "Płockie Konfrontacje Gitarowe". Reprezentujący naszą placówkę podopieczni Piotra Tesarowicza - Zespół Gitarowy "Milonga", biorąc po raz pierwszy udział w tym konkursie zdobyli Wyróżnienie.

Serdecznie Gratulujemy!

Organizatorem imprezy jest Młodzieżowy Dom Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego i Stowarzyszenie Edukacji Kulturalno-Artystycznej i Nauki SEKAN w Płocku. W tegorocznej edycji o nagrody walczyło 45 wykonawców, których na podstawie nadesłanych nagrań oceniało Jury w składzie: Wojciech Pilichowski - przewodniczący, Krzysztof Misiak i Roman Kusy. Zdobywcą Grand PRIX XII Płockich Konfrontacji Gitarowych został Kacper Krężołek ze Studia Muzyki Rozrywkowej "Tea & M" w Kołobrzegu.

Logo Płockich Konfrontacji Gitarowych

Wyniki Konkursu na stronie MDK Płock