b_0_150_16777215_0_0_images_2019-2020_200415-tradycje-wielkanocne-sukcesy_trad-wielk-2020-intro.jpg

Uczestnicy zajęć w pracowniach plastycznych MDK "Pod Akacją" wzięli udział w XVIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Tradycje Wielkanocne" organizowanym przez Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki im. Franciszki i Stefana Themersonów.

Nasi Laureaci to:

Pracownia malarstwa i rysunku pod kierunkiem Iwonny Jedlińskiej:

• Łucja Wyszyńska, lat 11 - I nagroda w kategorii wiekowej 10-12 lat

_auto_generated_thumb_

[Łucja Wyszyńska "Niedziela Palmowa"]

Pracownia malarstwa, rysunku i witrażu pod kierunkiem Agaty Fijewskiej-Pajdowskiej:

• Aniela Danica, lat 7 - II nagroda w kat. wiekowej 7-9 lat
  • Ola Bąk, lat 7 - udział w wystawie pokonkursowej

Pracownia plastyczna z elementami historii sztuki pod kier. Kamili Śpiewla-Kasperek:

• Alicja Belniak, lat 7 - I nagroda w kategorii wiekowej 7-9 lat
  • Łucja Zyga, lat 9 - II nagroda w kategorii wiekowej 7-9 lat

Wystawa pokonkursowa została zaprezentowana na kanale Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki im. Franciszki i Stefana Themersonów na YouTube 23 kwietnia 2020r.

Gratulujemy!