Multithumb found errors on this page:

Could not create image: /www/cache/multithumb_thumbs/b_0_0_0_0_0_images_2023-2024_231026-grafikalia-sukcesy_grafikalia-banner.jpg. Check if you have write permissions in /www/cache/multihumb_thumbs/
b_0_150_16777215_0_0_images_2023-2024_231026-grafikalia-sukcesy_grafikalia-banner.jpg

Sukcesy w X Ogólnopolskim Konkursie Graficznym GRAFIKALIA 2023 - "Drukowane wybryki, graficzne bzdurki".

Z radością informujemy o sukcesach w X Ogólnopolskim Konkursie Graficznym GRAFIKALIA 2023 pt. "Drukowane wybryki, graficzne bzdurki".

Pracownia Malarstwa i Grafiki Magdaleny Ciężak

• Amelia Kaliszewska 12 lat - NAGRODA
  • Milena Kaliszewska 9 lat - WYRÓŻNIENIE

Do konkursu zgłoszono 301 prac graficznych reprezentujących 25 placówek kulturalno-oświatowych i pracowni artystycznych z całej Polski.

Organizatorem konkursu jest Miejski Ośrodek Kultury w Głownie.

GRATULUJEMY!

Wyniki konkursu (nowe okno)