b_0_150_16777215_0_0_images_2022-2023_230401-scena-mlodych-sukcesy_scena-mlodych-2023-sukcesy-intro.jpg

W tegorocznej, jubileuszowej 45. edycji Wojewódzkiego Konkursu Amatorskiego Ruchu Artystycznego SCENA MŁODYCH 2023 sukcesy odniosły dwie uczestniczki zajęć w MDK "Pod Akacją".

Jury konkursu wokalnego MŁODOŚĆ WYŚPIEWANA w składzie:

• Kaja Mianowana – wokalistka, aktorka musicalowa, specjalistka muzyki dawnej, muzyki sefardyjskiej, pedagog muzyki,
  • Anna Michałowska-Kotynia – wokalistka jazzowa, aranżer, pedagog muzyki, wykładowczyni Instytutu Muzyki UMCS w Lublinie

po wysłuchaniu w dniach 31 marca - 1 kwietnia 2023r. w Centrum Kultury w Lublinie 37 podmiotów wykonawczych, w tym 35 solistów, 1 duetu i 1 zespołu, postanowiła przyznać

II NAGRODY ex-equo w kategorii piosenka estradowa, piosenka autorska i poezja śpiewana:

• Natalia Dyjak z Młodzieżowego Domu Kultury "Pod Akacją" w Lublinie, instr. Piotr Tesarowicz,
  • Emilia Marzec z Młodzieżowego Domu Kultury "Pod Akacją" w Lublinie, instr. Piotr Tesarowicz.

oraz NAGRODĘ INSTRUKTORSKĄ dla Piotra Tesarowicza.

GRATULUJEMY!