b_0_150_16777215_0_0_images_2023-2024_240228-29-czech-recyt-woj_czech-recyt-woj-24-intro-2.jpg

W dniu 28 lutego 2024r. w MDK "Pod Akacją" odbyły się przesłuchania konkursowe 42. Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Józefa Czechowicza i Czesława Miłosza pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Skład Jury:

• Anna Marcińczak - polonistka, kustosz Muzeum Józefa Czechowicza w Lublinie.
  • Wojciech Dobrowolski - aktor Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie.
  • Łukasz Jemioła - muzyk, wokalista, gitarzysta.
  • Edyta Madej - sekretarz, MDK „Pod Akacją” w Lublinie

PROTOKÓŁ

ZDJĘCIA w albumie (nowe okno)

XXIV Ogólnopolski Konkurs Recytatorski im. Józefa Czechowicza odbędzie się 14 marca 2024 o godz.14.00 w Młodzieżowym Domu Kultury "Pod Akacją" w Lublinie.

Wszystkich wyróżnionych w 42. Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poezji Józefa Czechowicza i Czesława Miłosza zapraszamy po odbiór dyplomów i upominków książkowych na Koncert Laureatów, który odbędzie się 15 marca 2024 r. o godz. 16.00 w Muzeum Narodowym w Lublinie.