19 października 2018r. o godzinie 18.00 miało miejsce wspaniałe wydarzenie - otwarcie wystaw Karoliny Mirosław vel Matysiak i Julii Jaworskiej w Galerii "Na Poddaszu" MDK "Pod Akacją".

W rolach głównych wystąpiły: Julia Jaworska ze swoją wystawą pt. "Oblicza Lublina" i Karolina Mirosław vel Matysiak i jej "Letni sen".

Gości wernisażu przywitała p. Dyrektor Agnieszka Walkiewicz-Puła, słowo wstępne wygłosił p. Mieczysław Wojtas. Autorki prac również nie szczędziły słów; wybrzmiały głównie zasłużone podziękowania dla nauczycielki, p. Iwonny Jedlińskiej, ich opiekunki artystycznej oraz kilka słów o sobie samych i swojej twórczości.

Więcej zdjęć [fot. Jakub Nastaj]

Imprezę uświetnili artyści z Teatru Panopticum pod kierownictwem p. M. Wojtasa i z Pracowni poezji śpiewanej p. Michała Pastuszaka - Zosia Gołaj zaśpiewała "Ten taniec" Renaty Przemyk, Julia Urbańska wyrecytowała wiersz "O nim" Małgorzaty Hillar a na zakończenie wystąpiła Zuzanna Michalczuk - zaśpiewała piosenkę "Teatr" Dominiki Kurdziel. Wokalistkom akompaniował na gitarze Jakub Wyszomirski.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie!

rekrutacja20 21 banner 720x250

Jan Paweł II - QUIZ