"Przemijanie" - wystawa prac malarskich i graficznych Ewy Jóźwińskiej

piątek, 26 październik 2018 17:00 - 18:30
Galeria "Pod Akacją", MDK "Pod Akacją", Grodzka 11
Strona WWW

MDK "Pod Akacją" zaprasza na wystawę prac malarskich i graficznych "Przemijanie" autorstwa Ewy Jóźwińskiej, Seniorki z Lubelskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Wernisaż: 26 października 2018r. (piątek), godz. 17.00, Galeria "Pod Akacją", Grodzka 11.

mt_ignore:Ewa Jóźwińska mt_ignore:Ewa Jóźwińska mt_ignore:Ewa JóźwińskaP. Ewa Jóźwińska jest uczestniczką warsztatów plastycznych prowadzonych przez Agatę Fijewską-Pajdowską, nauczycielkę Pracowni malarstwa, rysunku i witrażu Młodzieżowego Domu Kultury "Pod Akacją" w Lublinie.

Wspierane przez iCagenda