"Miejsca Kultu Maryjnego" - wystawa fotograficzna

1809-10-miejsca-kultu-maryjnego-intro
poniedziałek, 17 wrzesień 2018
MBP w Lublinie, Filia nr 22, ul. Herberta 14

Filia 22 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. H. Łopacińskiego zaprasza do oglądania wystawy fotografii "MIEJSCA KULTU MARYJNEGO".

Autorzy prac to dzieci i młodzież, uczestnicy zajęć w Pracowni fotografii tradycyjnej i cyfrowej MDK "Pod Akacją" pod kierunkiem Anny Asyngier-Kozieł.

Zdjęcia prezentują kapliczki, figury, witraże i malowidła ukazujące sceny biblijne z życia Maryi.

1809 10 miejsca kultu maryjnego plakat

MBP w Lublinie, Filia nr 22, ul. Herberta 14, wrzesień - październik 2018.

Wspierane przez iCagenda