"Ukryty świat" Macieja Rzążewskiego

piątek, 9 marzec 2018 17:00 - 19:00
MDK "Pod Akacją" - Grodzka 11, Lublin

Zapraszamy na wersnisaż wystawy prac plastycznych Macieja Rzążewskiego - "Ukryty świat".

„Jest to moja pierwsza indywidualna wystawa.

Większość wystawionych prac powstała w ciągu ostatnich 2 lat.

W prezentowanych pracach wyraźnie widać moje zafascynowanie surrealizmem, a także zabawą w kreowaniu przestrzeni oraz niekonwencjonalną grą światła i cienia.

W bryłach, architekturze i postaciach, odsłaniając często skrywane emocje, przelałem na papier siebie, moje myśli i postrzeganie świata. Wyrażam nadzieję, że wystawa będzie dla zwiedzających inspiracją do wędrówki w ukryty świat, który każdy z nas nosi w swoim wnętrzu...”

Maciej Rzążewski

Wernisaż: 9 marca 2018r. (piątek), godz. 17.00, Galeria “Pod Akacją”, MDK, ul. Grodzka 11

Maciej jest uczestnikiem zajęć w Pracowni malarstwa i rysunku pod kierunkiem Iwonny Jedlińskiej.

Wspierane przez iCagenda

KALENDARZ KONKURSÓW