Monika Gawron - Codzienność

monika-gawron-intro
piątek, 12 luty 2021 17:00 - 18:00
Galeria "Pod Akacją", MDK, Grodzka 11

Galeria "Pod Akacją" zaprasza na wernisaż wystawy prac plastycznych Moniki Gawron pt. "Codzienność" - Grodzka 11, piątek 12 lutego 2021r., godz. 17.00.

Prace powstały pod okiem p. Iwonny Jedlińskiej w Pracowni malarstwa i rysunku MDK.

Praca Moniki Gawron #1 Praca Moniki Gawron #2 Praca Moniki Gawron #3 Praca Moniki Gawron #4 Praca Moniki Gawron #5

Kilka słów z folderu wystawy:

Ostatnie czasy zmusiły nas do zmiany przyzwyczajeń. Możemy być już znudzeni, zmęczeni ciągłym przebywaniem w jednym miejscu - naszym domu. Jednak to właśnie ten czas zainspirował mnie do poznania mojego otoczenia na nowo i wykonania wystawy.

„Codzienność” to moja pierwsza wystawa indywidualna. Jej tematem jest lekko unowocześniona martwa natura. Przedstawia różne przedmioty z mojego domu i pracowni, które mnie zaciekawiły i zainspirowały.

Nazywam się Monika Gawron. Na zajęcia plastyczne do MDK uczęszczam już prawie 4 lata. Od zawsze lubiłam coś tworzyć, a uczestnictwo w zajęciach pozwoliło mi „rozwinąć skrzydła”. Doskonalę swoje umiejętności, poznaję nowe techniki, a najlepsze jest to, że mogę eksperymentować i odkrywać swój styl. Oprócz tego interesuję się historią sztuki, muzyką, a tak właściwie to wszystkim związanym z kulturą.

Moje osiągnięcia:

2020

• Nagroda specjalna w XVIII Międzynarodowym Konkursie Dzieci i Młodzieży „Tęczowy Kalendarz”
  • Srebrna Paleta w VIII Międzynarodowym Biennale Twórczości Plastycznej Młodych „Pasje i Talenty 2020”
  • Nagroda w XXIX Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Moje Boże Narodzenie”
  • Wyróżnienie w XVI Międzynarodowym Biennale Twórczości Dzieci i Młodzieży „Wielcy znani i nieznani - Marc Chagall - Błękitna Podróż”
  • Wyróżnienie w 35. Konkursie Plastycznym „Świat Dziecka”

• Nagroda w Konkursie Plastycznym „Klasztor w Sercu Miasta”
  • Wyróżnienie w 20. Międzynarodowym Spotkaniu Sztuki Młodych „Évora 2019”
  • Udział w wystawie pokonkursowej w XLI Międzynarodowym Spotkaniu Artystycznym dla Dzieci i Młodzieży „Moja Przygoda w Muzeum”

Zapraszamy (z zachowaniem rygoru bezpieczeństwa)!

Wspierane przez iCagenda