W sobotę, 18 listopada 2017r. w MDK "Pod Akacją" miały miejsce warsztaty pod hasłem "Barwy sztuki" z cyklu "Rodzina i ja w MDK". Tematyka warsztatów dotyczyła integracji sztuk: teatru, tańca i fotografii.

Więcej zdjęć (31) [Fot. Anna Asyngier-Kozieł]

Uczestnicy zajęć zostali przeniesieni do świata baśni poprzez własną twórczość artystyczną, realizację projektów scenograficznych, rysowanie kolorowych marzeń inspirowanych muzyką, wchodzenie w role wybranych i ulubionych postaci bajkowych. Zarówno dzieci, jak i dorośli próbowali sprawdzić swoją wiedzę na temat bajek poprzez odgadywanie scenek i postaci ukazanych na zdjęciach przygotowanych przez młodych fotografików. Poznali też jak wykorzystać tęczową wizualizację fotograficzną do wypełniania przestrzeni teatralnej i tanecznej. Zdobyli nowe doświadczenie twórcze inspirowane różnymi sztukami.

Na koniec nie zabrakło barwnego tortu i słodkości, swobodnych zabaw i tańców, a także pamiątkowego zdjęcia.

Nauczyciele prowadzący: Anna Asyngier-Kozieł i Ewa Zagórska