"Oblicza Małej Ojczyzny" - KONKURS ODWOŁANY

2019-05-06

Konkurs Wiedzy o Regionie Lubelskim

"Oblicza Małej Ojczyzny"

KONKURS ODWOŁANY Z POWODU ZBYT MAŁEJ ILOŚCI ZGŁOSZEŃ.

XIX edycja

Organizator:

• Młodzieżowy Dom Kultury "Pod Akacją" w Lublinie,

Współorganizator:

• Oddział Miejski PTTK w Lublinie.

Cele konkursu:

• poznawanie geografii, historii, zabytków, tradycji i ciekawych postaci Regionu Lubelskiego,
  • propagowanie wiedzy turystycznej i ekologicznej o regionie,
  • kształtowanie tożsamości narodowej w aspekcie tożsamości regionalnej.

Uczestnicy konkursu:

• uczniowie kl. V - VI szkół podstawowych oraz klas VII i VIII szkół podstawowych i III klas gimnazjów z województwa lubelskiego (ocena w odrębnych kategoriach wiekowych).

Terminy:

• nadsyłanie zgłoszeń – do 6 maja 2019r.
  • konkurs (test) – 15 maja 2019r. (środa)

Przebieg konkursu:

• zgłoszenie uczestników (nadesłanie karty zgłoszenia wg załączonego wzoru) – każda szkoła może zgłosić trzech uczestników,
  • udział uczestników w teście wiedzy składającym się z 50 pytań:
  • na temat powiatu, w którym mieszkają uczestnicy konkursu - 20 pytań,
  • na temat całego regionu lubelskiego - 30 pytań.

Nagrody:

Uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy, nauczyciele podziękowania. Osoby, które uzyskają najwyższą punktację otrzymają nagrody.

Uwagi dodatkowe:

Pytania będą dotyczyć: środowiska przyrodniczego, historii, kultury, szlaków turystycznych. Test potrwa 60 minut i odbędzie się w Młodzieżowym Domu Kultury "Pod Akacją" w Lublinie, ul. Grodzka 11.

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH:

1. Zgłoszenie do udziału w konkursie oznacza zgodę na przetwarzanie przez organizatora danych osobowych podanych w formularzach i kartach zgłoszenia
    w celach niezbędnych do prawidłowego przeprowadzenia organizowanego wydarzenia (zgodnie z RODO).
  2. Opiekunom prawnym uczestników i osobom, których dane dotyczą przysługuje prawo do ich wglądu i poprawienia oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania.
  3. Podanie danych jest dobrowolne, lecz ich brak uniemożliwia wzięcie udziału w konkursie.
  4. Organizator zastrzega sobie prawo do wykorzystania danych: imienia i nazwiska, wieku, miejscowości, nazwy instytucji delegującej w zakresie publicznej promocji i sprawozdawczości konkursu.
  5. Administratorem danych jest Młodzieżowy Dom Kultury "Pod Akacją" w Lublinie, 20-112 Lublin, ul. Grodzka 11.
  6. Organizator zastrzega sobie prawo do fotograficznej i audiowizualnej rejestracji wydarzenia oraz jego prezentacji w materiałach promocyjnych i sprawozdawczych związanych z organizowanym konkursem.
  7. Uczestnictwo w konkursie jest jednoznaczne ze zgodą na wykorzystanie zdjęć i materiałów multimedialnych zawierających wizerunek osób biorących udział w konkursie.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE!

Regulamin i karta zgłoszenia (pdf)

Wspierane przez iCagenda