Jubileusz 20-lecia Zespołu Gitarowego "MILONGA"

200308-milonga-jubileusz-intro
Imprezy
niedziela, 8 marzec 2020 17:00 - 19:00
Miejsce

KONCERT JUBILEUSZOWY

z okazji 20-lecia działalności Zespołu Gitarowego "Milonga"

Młodzieżowego Domu Kultury "Pod Akacją" w Lublinie pod kierunkiem Piotra Tesarowicza.

Niedziela, 8 marca 2020r. godz. 17.00, Sala Koncertowa Szkoły Muzycznej I i II Stopnia im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie, ul. Narutowicza 32a.

Towarzyszące wystawy plastyczne i fotograficzne (hol Sali Koncertowej):

• jubileuszowa wystawa fotografii zespołu w ujęciu historycznym,
  • "Z głębi morza" - wystawa prac plastycznych Karoliny Mirosław vel Matysiak z Pracowni Malarstwa i Rysunku MDK "Pod Akacją" pod kierunkiem pani Iwonny Jedlińskiej inspirowana repertuarem zespołu,
  • wystawa zdjęć z Pracowni Fotografii MDK "Pod Akacją" pod kierunkiem pani Anny Borowskiej. Autorzy: Weronika Gajek, Maja Górska, Paulina Krupka, Klaudia Biała.

Więcej o Zespole Gitarowym "Milonga"

ORGANIZATOR:

Młodzieżowy Dom Kultury "Pod Akacją" w Lublinie

POMOC FINANSOWA:

Rada Rodziców MDK "Pod Akacją" w Lublinie

PATRONAT HONOROWY:

mt_ignore:prezydent logo h150 mt_ignore:marszalek stawiarski patronat honorowy logo

PATRONAT MEDIALNY:

mt_ignore:logo rl 50