"Dajmy Dzieciom Uśmiech!"

Imprezy
sobota, 10 marzec 2018
Parafia na Poczekajce - Aleja Kraśnicka 76, Lublin

Koncert Charytatywny "DAJMY DZIECIOM UŚMIECH"

na rzecz Kliniki Hematologii, Onkologii i Transplantologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie.

Zapraszają:

Organizator: Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci z Chorobami Krwi w Lublinie oraz współorganizatorzy: Młodzieżowy Dom Kultury "Pod Akacją" w Lublinie i Parafia Rzymskokatolicka Niepokalanego Serca Maryi i św. Franciszka z Asyżu

10 marca 2018r., godz. 12.00

Amfiteatr Parafii na Poczekajce, Al. Kraśnicka 76

W programie koncertu:

• mini recital gości specjalnych - Natalii Wilk i Tomasza Momota,
  • prezentacje taneczne i muzyczne zespołów i solistów MDK "Pod Akacją".

Podczas koncertu odbędzie się:

• charytatywna aukcja obrazów profesjonalnych artystów oraz prac plastycznych i fotograficznych uzdolnionych wychowanków MDK,
  • kiermasz zorganizowany przez pracownie plastyczne i kulinarne, na którym będzie można zakupić ozdoby świąteczne oraz wielkanocne wypieki,
  • loteria fantowa,
  • symultana szachowa.

Cały dochód będzie przeznaczony na zakup pomp strzykawkowych dla Kliniki Hematologii, Onkologii i Transplantologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie.

Patronat medialny: Tygodnik katolicki Niedziela lubelska i Polskie Radio Lublin

Wspierane przez iCagenda