Wszystkie wydarzenia

Liczba wydarzeń: 4

Mar
Imprezy

XIV Ogólnopolskie Spotkania Teatralne "WTOOPA"

Miejsce: Klub Muzyczny w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie przy placu Teatralnym 1
W XIV Ogólnopolskich Spotkaniach Teatralnych "WTOOPA" Lublin 2019 (21-24 marca) weźmie udział siedem zespołów teatralnych, w tym Teatr PANOPTICUM...

Kostiumowy BAL U KRÓLA BOLESŁAWA

Miejsce: MDK "Pod Akacją" w Lublinie
Karnawałowy kostiumowy "BAL U KRÓLA BOLESŁAWA" dla dzieci w wieku 6-11 lat w MDK "Pod Akacją" w Lublinie.

ZIMA W MDK 2019

Miejsce: MDK "Pod Akacją" w Lublinie
Zapraszamy chętnych do udziału w akcji "ZIMA W MDK 2019"
Imprezy

Rodzinny Turniej Szachowy "O PUCHAR PIASTÓW"

Miejsce: MDK "Pod Akacją" w Lublinie
Zapraszamy szachowe dwuosobowe drużyny (dziecko i dorosły lub rodzeństwo) do udziału w Rodzinnym Turnieju Szachowym "O PUCHAR PIASTÓW"!

Wspierane przez iCagenda