Grupa 15 naszych wychowanków wzięła udział w szachowym zgrupowaniu w Klementowicach, które odbyło się w dniach 23-29 sierpnia 2010r.

Oprócz udziału w turnieju dzieci miały wiele atrakcji: były w Gołębiu w Muzeum Nietypowych Rowerów oraz zwiedzały park z Pałacem Czartoryskich w Puławach. Było ognisko z pieczeniem kiełbasek uświetnione występem zespołu "DREWUTNIA", były późnowieczorne podchody w strugach deszczu, a na koniec odbyła się dyskoteka.

W szachowym turnieju najlepiej z naszych podopiecznych wypadł Karol Górski zdobywając 5,5 pkt z 9 partii. Czwartą kategorię szachową zdobyli: Norman Wolan, Jakub Wieleba oraz Nina Machowicz.

Szczegółowe wyniki:

Grupa A