"Moje Boże Narodzenie" - WYSTAWA POKONKURSOWA

środa, 11 grudzień 2019
Galerie MDK "Pod Akacją" - Grodzka 11, 20-112 Lublin, Polska
Strona WWW

XXVIII Wojewódzki Konkurs Plastyczny i Literacki "Moje Boże Narodzenie" pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty

WYSTAWA POKONKURSOWA

Wernisaż wystawy pokonkursowej prac plastycznych nagrodzonych, wyróżnionych i zakwalifikowanych do ekspozycji w XXV Wojewódzkim Konkursie Plastycznym i Literackim "Moje Boże Narodzenie" pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Galeria "Pod Akacją" oraz korytarze I piętra i parteru MDK "Pod Akacją", Grodzka 11.

11 grudnia 2019r., godz. 16.00.

Wernisażowi towarzyszyły będą: występ atrtystyczny Zespołu wokalno-instrumentalnego MDK pod kier. Katarzyny Mądrej i Izabeli Urban, spotkanie opłatkowe, poczęstunek oraz uroczyste podsumowanie konkursu.

Zapraszamy!

Wystawa czynna do stycznia 2020r.

Wspierane przez iCagenda