Nauczyciel prowadzący:
Iwonna Jedlińska
Nauczyciel prowadzący:
Iwonna Jedlińska
Nauczyciel prowadzący:
Agata Fijewska-Pajdowska
Nauczyciel prowadzący:
Kamila Śpiewla-Kasperek
Nauczyciel prowadzący:
Kamila Śpiewla-Kasperek
Nauczyciel prowadzący:
Mieczysław Wojtas
Nauczyciel prowadzący:
Joanna Franaszczuk-Nowak
Nauczyciele prowadzący:
Agnieszka Kępka, Anna Kiełczykowska
Nauczyciel prowadzący:
Piotr Tesarowicz
Nauczyciele prowadzący:
Izabela Urban, Paweł Giszczak
Nauczyciele prowadzący:
Katarzyna Mądra, Izabela Urban
Nauczyciel prowadzący:
Anna Borowska
Nauczyciel prowadzący:
Anna Borowska
Nauczyciel prowadzący:
Anna Asyngier-Kozieł
Nauczyciel prowadzący:
Zofia Ciechocińska-Miećko
Nauczyciel prowadzący:
Wanda Szymanek
Nauczyciel prowadzący:
Joanna Godziszewska-Rozwałka
Nauczyciel prowadzący:
Magdalena Ciężak
Nauczyciel prowadzący:
Ewa Dziekońska-Sarlińska
Nauczyciel prowadzący:
Katarzyna Niedźwiadek
Nauczyciel prowadzący:
Mariusz Stryjecki
Nauczyciel prowadzący:
Anna Kopcińska
Nauczyciel prowadzący:
Maria Świstek-Duda
Nauczyciel prowadzący:
Ewelina Kruszyńska
Nauczyciel prowadzący:
Ewelina Kruszyńska
Nauczyciel prowadzący:
Natalia Prokopiak-Latosińska
Nauczyciel prowadzący:
Monika Pastuszak
Nauczyciel prowadzący:
Monika Pastuszak
Nauczyciele prowadzący:
Monika Pastuszak
Katarzyna Ziemian-Drewniak
Nauczyciel prowadzący:
Anna Asyngier-Kozieł
Nauczyciel prowadzący:
Natalia Prokopiak-Latosińska
Nauczyciel prowadzący:
Michał Pastuszak
Nauczyciel prowadzący:
Mariusz Kukuryk
Nauczyciele:
Renata Adamczewska, Edyta Madej, Jakub Nastaj
Nauczyciele prowadzący:
A. Walkiewicz-Puła
Nauczyciel prowadzący:
Katarzyna Ziemian-Drewniak
Nauczyciel prowadzący:
Katarzyna Przybyła
Nauczyciel prowadzący:
Natalia Wilk
Nauczyciel prowadzący:
Piotr Tesarowicz
Nauczyciele prowadzący:
Katarzyna Mądra, Paweł Giszczak
Nauczyciel prowadzący:
Paweł Giszczak
Nauczyciel prowadzący:
Anna Asyngier-Kozieł
Nauczyciele prowadzący:
Zofia Ciechocińska-Miećko,
Magdalena Mąka-Polkowska instruktor szachowy, sędzia międzynarodowy klasy FIDE
Nauczyciele prowadzący:
Wanda Szymanek
Nauczyciel prowadzący:
Izabela Urban
Nauczyciel prowadzący:
Monika Nitkiewicz-Mitrut
Nauczyciel prowadzący:
Anna Asyngier-Kozieł
Nauczyciel prowadzący:
Renata Adamczewska
Nauczyciel prowadzący:
Edyta Madej
Nauczyciel prowadzący:
Jakub Nastaj