Nauczyciel prowadzący:

Godziny zajęć:
śr.: 15.00 - 18.00
czw.: 15.00 - 17.15

Język niemiecki w MDKJęzyk niemiecki zajmuje drugie miejsce wśród najważniejszych języków obcych w Europie - co trzeci obywatel UE mówi po niemiecku! W Zjednoczonej Europie znajomość języków ma ogromne znaczenie, a im wcześniej dziecko rozpocznie naukę, tym lepsze są efekty.

Proponujemy:
- naukę języka w małych grupach lub indywidualnie
- pomoc w przygotowaniu do konkursów, klasówek, matury
- przyjazną atmosferę pracy, dogodne terminy zajęć
- zabawy językowe, inscenizacje teatralne dla dzieci

Wbrew powszechnym opiniom, niemiecki nie jest trudny, posiada jasne reguły. Badania lingwistyczne wykazują, że kto najpierw podejmuje naukę niemieckiego, temu łatwiej uczyć się innych języków.

niemiecki 2016 17 02W obecnych czasach jeden język to za mało! Władając kilkoma językami łatwiej zdobyć atrakcyjną pracę. Niemieckie firmy posiadają filie także w Polsce i oferują ciekawe miejsca pracy, polskie przedsiebiorstwa poszukują pracowników znających język niemiecki. Polacy stanowią trzecią co do wielkości grupę studentów zagranicznych w Niemczech.

Zapraszamy do nauki dzieci z klas I szkoły podstawowej!
Dzieci w wieku wczesnoszkolnym mają wyjątkowe i niepowtarzalne zdolności intonacyjno-artykulacyjne, dlatego tez może opanowac bezbłędną wymowę, której nie zapomni nigdy. Wczesna nauka języka obcego wytwarza w dziecku motywacje do nauki, podstawę do dalszego poznawania języka, otwartość i tolerancję kulturową, wpływa pozytywnie na rozwój intelektualny.
W tym wieku dzieci są otwarte i ciekawe świata, chętnie eksperymentują, co dodatkowo przemawia za wczesnym rozpoczęciem nauki języka obcego. Dzieci młodsze przyswajają sobie język obcy wyłącznie poprzez zabawę i działanie.

Drodzy Rodzice, zapraszamy Wasze dzieci do przyjemnej zabawy z językiem niemieckim!

Zapisy przez cały rok szkolny:
ul. Grodzka 11 - tel. 81 / 53 22 740
ul. B. Chrobrego 18 - tel. 81 / 52 45 297

Terminy zajęć do uzgodnienia; możliwość bezpośredniego kontaktu z prowadzącym zajęcia: tel. kom. 604 599 708

Pracownie przy Grodzkiej

Pracownie przy Chrobrego