17 lutego 2017r. w Galerii "Na Poddaszu" odbył się wernisaż wystawy prac plastycznych Gabrieli Graszy pt. "Stare drzwi, nowe drogi". Przybyło bardzo wielu gości, przyjaciół i znajomych Gabrysi. Wszystkim bardzo dziękujemy!

Więcej zdjęć [fot. Jakub Nastaj]

Gabriela Grasza jest uczestniczką zajęć w Pracowni malarstwa i rysunku MDK "Pod Akacją" pod kierunkiem Iwonny Jedlińskiej.

Jak sama o sobie pisze: "Jestem niepoprawną optymistką, człowiekiem-energią. (...) Cechuje mnie roztrzepane zorganizowanie."  Dzięki temu "roztrzepanemu zorganizowaniu" na wystawie możemy podziwiać cykl niezwykłych prac ilustrujących określone miejsca w naszym 700-letnim mieście - miejsca bardzo konkretne: drzwi. Na mapie, którą Gabriela dołączyła do wystawy, zaznaczyła wszystkie punkty, w których znajdują się drzwi - pierwowzory jej prac plastycznych.

Mapka drzwi

Obejrzyj folder wystawy

Zapraszamy do naszej "Galerii Na Poddaszu" przy Grodzkiej 11!

Komentarze są wyłączone dla tego artykułu

mt_ignore:Rekrutacja na rok 2023-24 - banner