Zwierzyniec 2014 - plakat wystawy

W czerwcu 2014 roku w miejscowości Zwierzyniec odbył się plener młodych twórców – uczniów ZSP im. C. K. Norwida w Lublinie. We wrześniu 2014 roku jury w składzie Andrzej Mazuś, Ryszard Paluch, Robert Wojniusz, Anna Kawalec i Paulina Pasztaleniec  wytypowało 15 najlepszych prac, a trzy z nich nagrodziło.

18 lutego 2015 roku w Galerii "Pod Akacją" MDK przy Grodzkiej odbył się wernisaż poplenerowej wystawy fotografii uczniów klasy III B OSSP w Lublinie przy ZSP im. C.K. Norwida w Lublinie "ZWIERZYNIEC 2014". Podczas wernisażu wręczono nagrody zwycięzcom konkursu.

Zdjęcia [fot. Jakub Nastaj]

Komentarze są wyłączone dla tego artykułu