W dniach 11-12 września 2020 roku w Starachowicach świętowano 10. rocznicę istnienia Nocy Teatralnych. Po raz kolejny w wydarzeniu wziął udział Teatr PANOPTICUM z MDK "Pod Akacją" w Lublinie.

Nasi młodzi artyści wystąpili gościnnie na rozpoczęcie Nocy Teatralnych. Zagrali dwa przedstawienia: Marsz Polonia, w reżyserii Mieczysława Wojtasa oraz Miłość przede wszystkim przygotowanym pod muzycznym kierownictwem Piotra Tesarowicza.

[Fot. Katarzyna Gritzmann]

Tego dnia ze swoim programem autorskim zaprezentował się również Ireneusz Krosny - mistrz pantomimy i poczucia humoru.

Drugiego dnia odbyły się warsztaty aktorskie, które poprowadził Marek Siudym.

mt_ignore:Rekrutacja na rok 2023-24 - banner