Internetowa Wystawa Fotografii "Moje spotkanie z Janem Pawłem II",  Konkurs Literacki "Spotkałem(-am) Jana Pawła II w swoim życiu..." - zmiana terminów.

Przedłużamy okres przyjmowania zgłoszeń na Internetową Wystawę Fotografii "Moje spotkanie z Janem Pawłem II" i Konkurs Literacki "Spotkałem(-am) Jana Pawła II w swoim życiu..." do końca września 2020 r.

Zaproszenie do udziału w wystawie "Moje spotkanie z Janem Pawłem II" kierujemy do wszystkich, którzy zechcą udostępnić swoje fotografie (lub ich skany) wykonane podczas różnego rodzaju spotkań i kontaktów z Papieżem Polakiem - więcej szczegółów

Adresatami konkursu literackiego "Spotkałem(-am) Jana Pawła II w swoim życiu..." są wszyscy zainteresowani - dorośli, seniorzy, którzy w formie literackiej przedstawią swoje wspomnienia, wrażenia, refleksje ze spotkania z Janem Pawłem II - więcej szczegółów

rekrutacja20 21 banner 720x250

Jan Paweł II - QUIZ