b_0_165_16777215_00_images_2019-2020_200529-tryptyk-rzymski-zapowiedz_200529-tryptyk-rzymski-zapowiedz-intro-2.jpg

Teatr Panopticum Młodzieżowego Domu Kultury "Pod Akacją" w Lublinie zaprasza do obejrzenia filmowo-teatralnej zapowiedzi aktualnie realizowanego spektaklu z okazji 100-lecia Urodzin Jana Pawła II.

Będzie to inscenizacja teatralna poematu Wielkiego Papieża "Tryptyk Rzymski", opracowana przez Mieczysława Wojtasa z muzyką Piotra Tesarowicza w konwencji teatru rapsodycznego.

Prezentowana zapowiedź zrealizowana została zdalnie on-line. Realizatorzy i wykonawcy nie spotkali się ze sobą w realu ze względu na panującą pandemię koronawirusa.

rekrutacja20 21 banner 720x250

Jan Paweł II - QUIZ